NED Personeel
uw personeelsspecialist

NED Zekerheid: onze afspraak is uw garantie. 

Met de ambitie en vastberadenheid van onze eigen NED mensen zijn we sinds 2009 sterk gegroeid in West-Brabant. Actiegericht en slagvaardig bouwen we verder aan een nummer 1 positie in de horeca, agro en industrie. Sectoren waar praktische mensen werken die geen tijd hebben voor praatjes maar gewoon vooruit willen met goede praktische oplossingen. NED zorgt daarvoor en geeft zekerheid: onze afspraak is uw garantie.

Directie

John Elst

Directie

Directie

Jeroen van Hassel

Directie

Directie

Uitzendservice

Maurice Hendrikx

Operationeel manager

Operationeel manager

Maurice@Ned-personeel.nl

Sjaak Mostert

Werving en selectie

Werving en selectie

Sjaak@Ned-personeel.nl

Viola Kowalska

Werving en selectie

Werving en selectie

Viola@Ned-personeel.nl

Detacheren

Carola Ros

Loonadministratie

Loonadministratie

Carola@ned-personeel.nl

Diana Daemen

Financieel manager

Financieel manager

Diana@Ned-personeel.nl

Jack Mathijsen

Financial controller

Financial controller

Jack@Ned-personeel.nl

John Heijmeriks

Loonadministratie

Loonadministratie

johnh@Ned-personeel.nl

Lotte van Nederkassel

Administratie

Administratie

Lotte@Ned-personeel.nl

Miranda van Endschot

Loonadministratie

Loonadministratie

Miranda@Ned-personeel.nl

Remko Nieuwkerk

Financieel

Financieel

Remko@Ned-personeel.nl

Vera Hamers

Administratie

Administratie

Vera@Ned-personeel.nl

Niels Elst

Administratie

Administratie

Niels@Ned-Personeel.nl

 

Facilitair

Will Hellemons

Facilitair

Facilitair

Will@Ned-personeel.nl

Bogdan Calistru

Facilitair

Facilitair

Bogdan@Ned-personeel.nll

Leo de Beer

Facilitair

Facilitair

Leo@Ned-personeel.nl

Sales

Nicole Masseurs

Advies en sales 

Advies en sales

Nicole@ned-personeel.nl

Bert de Gelder

Advies en sales

Advies en sales

Bert@Ned-personeel.nl

Frans de Beer

Advies en sales

Advies en sales

Frans@Ned-personeel.nl

Kevin Zeijlmans

Advies en sales

Advies en sales

Kevin@Ned-personeel.nl

Rowin de Beer

Advies en sales 

Advies en sales

Rowin@Ned-personeel.nl