mūsų susitarimas suteikia jums garantijas.

Dėl NED darbuotojų ambicingumo ir ryžtingumo, nuo 2009 metų stipriai išsiplėtėme Nyderlandų Vakarų Brabanto regione. Netrypčiojame vietoje, dirbame veiksmingai, todėl ir toliau pirmaujame pramonės, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų bei žemės ūkio sektoriuose. Sektoriuose, kur įdarbinami fiziškai dirbantys žmonės, neturintys laiko plepalams ir siekiantys darbe taikyti protingus ir praktiškus sprendimus. NED patenkina šiuos reikalavimus ir užtikrina saugumą – mūsų susitarimas suteikia jums garantijas.

valdymas

John Elst

Directie

Directie

Jeroen van Hassel

Directie

Directie

transliavimo paslauga

Maurice Hendrikx

Operationeel manager

Operationeel manager

Maurice@Ned-personeel.nl

Sjaak Mostert

Werving en selectie

Werving en selectie

Sjaak@Ned-personeel.nl

Viola Kowalska

Werving en selectie

Werving en selectie

Viola@Ned-personeel.nl

Vivien Babo

Werving en selectie

Werving en selectie

Vivien@Ned-personeel.nl

komandiruotė

Carola Ros

Loonadministratie

Loonadministratie

Carola@ned-personeel.nl

Diana Daemen

Financieel manager

Financieel manager

Diana@Ned-personeel.nl

Jack Mathijsen

Financial controller

Financial controller

Jack@Ned-personeel.nl

John Heijmeriks

Loonadministratie

Loonadministratie

johnh@Ned-personeel.nl

Lotte van Nederkassel

Administratie

Administratie

Lotte@Ned-personeel.nl

Miranda van Endschot

Loonadministratie

Loonadministratie

Miranda@Ned-personeel.nl

Remko Nieuwkerk

Financieel

Financieel

Remko@Ned-personeel.nl

Vera Hamers

Administratie

Administratie

Vera@Ned-personeel.nl

Niels Elst

Administratie

Administratie

Niels@Ned-Personeel.nl

 

įrenginys

Will Hellemons

Facilitair

Facilitair

Will@Ned-personeel.nl

Bogdan Calistru

Facilitair

Facilitair

Bogdan@Ned-personeel.nll

Tonny Trip

Facilitair

facilitair

Tonny@Ned-personeel.nl

Leo de Beer

Facilitair

Facilitair

Leo@Ned-personeel.nl

Pardavimai

Nicole Masseurs

Advies en sales 

Advies en sales

Nicole@ned-personeel.nl

Bert de Gelder

Advies en sales

Advies en sales

Bert@Ned-personeel.nl

Frans de Beer

Advies en sales

Advies en sales

Frans@Ned-personeel.nl

Han Giesberts

Commercieel manager

Commercieel manager

Han@Ned-personeel.nl

Kevin Zeijlmans

Advies en sales

Advies en sales

Kevin@Ned-personeel.nl

Rowin de Beer

Advies en sales 

Advies en sales

Rowin@Ned-personeel.nl