nasze ustalenia stanowią dla Państwa gwarancję.

Dzięki ambitnym, zdecydowanym pracownikom wewnętrznym NED od roku 2009 znacznie rozwinęliśmy naszą działalności w Brabancji Zachodniej. Działając energicznie i sprawnie, pracujemy dalej, by zdobyć pozycję numer 1 w branży hotelarsko-gastronomicznej, rolniczej i przemysłowej. W tych sektorach pracują praktyczni ludzie, którzy nie mają czasu na pogawędki, lecz chcą po prostu iść do przodu, korzystając z dobrych, sprawdzonych rozwiązań. NED dba o to i daje Państwu pewność: nasze ustalenia są dla Państwa gwarancją.

zarządzanie

John Elst

Directie

Directie

Jeroen van Hassel

Directie

Directie

usługa nadawania

Maurice Hendrikx

Operationeel manager

Operationeel manager

Maurice@Ned-personeel.nl

Sjaak Mostert

Werving en selectie

Werving en selectie

Sjaak@Ned-personeel.nl

Viola Kowalska

Werving en selectie

Werving en selectie

Viola@Ned-personeel.nl

Vivien Babo

Werving en selectie

Werving en selectie

Vivien@Ned-personeel.nl

oddelegowanie

Carola Ros

Loonadministratie

Loonadministratie

Carola@ned-personeel.nl

Diana Daemen

Financieel manager

Financieel manager

Diana@Ned-personeel.nl

Jack Mathijsen

Financial controller

Financial controller

Jack@Ned-personeel.nl

John Heijmeriks

Loonadministratie

Loonadministratie

johnh@Ned-personeel.nl

Lotte van Nederkassel

Administratie

Administratie

Lotte@Ned-personeel.nl

Miranda van Endschot

Loonadministratie

Loonadministratie

Miranda@Ned-personeel.nl

Remko Nieuwkerk

Financieel

Financieel

Remko@Ned-personeel.nl

Vera Hamers

Administratie

Administratie

Vera@Ned-personeel.nl

Niels Elst

Administratie

Administratie

Niels@Ned-Personeel.nl

 

obiekt

Will Hellemons

Facilitair

Facilitair

Will@Ned-personeel.nl

Bogdan Calistru

Facilitair

Facilitair

Bogdan@Ned-personeel.nll

Leo de Beer

Facilitair

Facilitair

Leo@Ned-personeel.nl

Sprzedaż

Nicole Masseurs

Advies en sales 

Advies en sales

Nicole@ned-personeel.nl

Bert de Gelder

Advies en sales

Advies en sales

Bert@Ned-personeel.nl

Frans de Beer

Advies en sales

Advies en sales

Frans@Ned-personeel.nl

Kevin Zeijlmans

Advies en sales

Advies en sales

Kevin@Ned-personeel.nl

Rowin de Beer

Advies en sales 

Advies en sales

Rowin@Ned-personeel.nl