despre NED

contractul nostru este garanţia dvs.
Cu ambiţia şi determinarea personalului NED, am crescut puternic în Brabantul de Vest din 2009. Focusaţi pe acţiune şi decisivi, continuăm să fim pe poziţia numărul 1 din sectorul de

hospitalitate, agricultură şi industrial. Sectoarele unde lucrează oameni practici care nu au timp de discuţii ci doar doresc să continue cu soluţii practice bune. NED are grijă de acest lucru şi furnizează siguranţă: contractul nostru este garanţia dvs.

administrare

John Elst

Directie

Directie

Jeroen van Hassel

Directie

Directie

serviciu de difuzare

Maurice Hendrikx

Operationeel manager

Operationeel manager

Maurice@Ned-personeel.nl

Sjaak Mostert

Werving en selectie

Werving en selectie

Sjaak@Ned-personeel.nl

Viola Kowalska

Werving en selectie

Werving en selectie

Viola@Ned-personeel.nl

Vivien Babo

Werving en selectie

Werving en selectie

Vivien@Ned-personeel.nl

detaşare

Carola Ros

Loonadministratie

Loonadministratie

Carola@ned-personeel.nl

Diana Daemen

Financieel manager

Financieel manager

Diana@Ned-personeel.nl

Jack Mathijsen

Financial controller

Financial controller

Jack@Ned-personeel.nl

John Heijmeriks

Loonadministratie

Loonadministratie

johnh@Ned-personeel.nl

Lotte van Nederkassel

Administratie

Administratie

Lotte@Ned-personeel.nl

Miranda van Endschot

Loonadministratie

Loonadministratie

Miranda@Ned-personeel.nl

Remko Nieuwkerk

Financieel

Financieel

Remko@Ned-personeel.nl

Vera Hamers

Administratie

Administratie

Vera@Ned-personeel.nl

Niels Elst

Administratie

Administratie

Niels@Ned-Personeel.nl

 

facilitate

Will Hellemons

Facilitair

Facilitair

Will@Ned-personeel.nl

Bogdan Calistru

Facilitair

Facilitair

Bogdan@Ned-personeel.nll

Leo de Beer

Facilitair

Facilitair

Leo@Ned-personeel.nl

Vânzări

Nicole Masseurs

Advies en sales 

Advies en sales

Nicole@ned-personeel.nl

Bert de Gelder

Advies en sales

Advies en sales

Bert@Ned-personeel.nl

Frans de Beer

Advies en sales

Advies en sales

Frans@Ned-personeel.nl

Kevin Zeijlmans

Advies en sales

Advies en sales

Kevin@Ned-personeel.nl

Rowin de Beer

Advies en sales 

Advies en sales

Rowin@Ned-personeel.nl